Pravidla jedenáctého ročníku soutěže NAKRMTE PLASTOŽROUTA 2023/2024

Po vyplnění formuláře pro výkup budou při výkupu do soutěže automaticky zařazeny všechny školy, školky, domy dětí a mládeže a skautské či turistické oddíly.

Veškerá komunikace probíhá pouze elektronicky přes rozhraní webových stránek. Čtěte, prosím, pozorně instrukce a postupujte podle návodu, šetříte tím váš i náš čas. Je to jednoduché 🙂 Děkujeme.

Pořadatel: JELÍNEK-TRADING spol. s r.o. IČO: 42339723 www.plastozrout.cz

Délka trvání soutěže: od 1.6.2023 do 31.5.2024

Soutěžící: Soutěžit mohou pouze školy, školky, domy dětí a mládeže, skautské a turistické oddíly.

Výhry v soutěži:
1. místo: finanční odměna ve výši 2 000 korun, 2. místo: finanční odměna ve výši 1 500 korun, 3. místo: finanční odměna ve výši 1 000 korun, 4. – 6. místo: finanční odměna ve výši 500 korun, 7. a 8. místo: finanční odměna ve výši 300 korun, 9. a 10. místo: finanční odměna ve výši 200 korun.

Podmínky výkupu: Do soutěže se může zapojit jedna škola = jedna adresa. Není možné svážet víčka z více organizací na jednu průvodku! Vykupujeme použitá víčka od PET lahví (ne od saponátů a chemikálií!!!). nastřádaná víčka vykupujeme v pevných pytlech. Víčka musí být volně vložená v pytlích, nesmí být v nich nastřádány malé pytlíky s víčky.

Výkupní cena víček z PET lahví: Víčka roztříděná podle barev 13 Kč / kg. Směs víček různých barev 11 Kč / kg. Vždy je nutné  vyplnit požadované údaje ve formuláři. Jakmile vyplníte všechny požadované informace, systém vám vygeneruje průvodku k zásilce (kopii průvodky naleznete ve vašem e-mailu). Bez průvodky víčka nevykoupíme!

Odměna
Víčka roztříděná podle barev 13 Kč / kg
Směs víček různých barev 11 Kč / kg

Třídění podle barev: červená – všechny odstíny červené, zelená – všechny odstíny zelené, modrá – všechny odstíny modré, žlutá – všechny odstíny žluté, bílá – všechny odstíny bílé barvy. Víčka mohou být potištěná.

Výkupní místo:
JELÍNEK TRADING, Jesenická 146, Vrbno pod Pradědem. tel.: 724 850 291

Způsob úhrady:
Peníze jsou vypláceny na základě údajů vyplněných ve formuláři. Výkup víček nelze uskutečnit bez řádně vyplněného dokumentu.

Vyhodnocení soutěže:
Vyhodnocení soutěže: Zvítězí škola nebo kolektiv, který nastřádá a odevzdá k recyklaci nejvíce víček z PET lahví. Soutěž trvá od 1.6.2023 do 31.5.2024 a vyhodnocení bude zveřejněno do 15.6.2024.

Kontakt:
E-mail: cernatovicova@jelinek-trading.cz
Tel.: 724 850 291

Závěrečné ustanovení:
Pravidla soutěže jsou platná pro všechny školy, školky, domy dětí a mládeže, skautské a turistické oddíly v České republice. Nerespektování pravidel může vést k vyloučení účastníků ze soutěže, zejména pokud budou v pytlech jakékoliv jiné předměty mimo víček z PET lahví. Například baterie, kameny, kaštany, železo, znečištěné plasty a jiné. Nežádoucí materiály nám vážně poškozují naše zpracovatelské technologie! Bude-li dodávka tyto předměty obsahovat, může to být důvod k neproplacení výkupní ceny.

Společnost JELÍNEK-TRADING spol. s r.o. si vyhrazuje právo v mimořádných případech upravit pravidla soutěže a informovat o tom na stránkách www.plastozrout.cz Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými právními předpisy České republiky.

JELÍNEK-TRADING spol. s r.o.
Nad Ovčírnou IV 3685, 760 01 Zlín
Tel.: 724 850 291
E-mail: cernatovicova@jelinek-trading.cz