Milí sběrači,

chtěli bychom Vás tímto informovat o zásadní změně, kterou nyní prochází projekt Plastožrout. Naše provozovna v Křelově přechází od 1. 3. 2024 pod nového majitele a provozovatele a nadále se nebude sběru víček věnovat. Sběrné místo tedy naleznete pouze ve Vrbně pod Pradědem.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Celé oznámení partnerům:

„Vážení obchodní partneři,

 

dovolujeme si Vás seznámit se strategickými změnami v dalším fungování společností JELÍNEK – TRADING spol. s r.o. a SPUR a.s.

 

Firma SPUR a.s. přebírá k 1.3.2024 recyklační část podnikání v Křelově u Olomouce, dříve spadající do portfolia firmy JELÍNEK – TRADING. Nově vzniklá SPUR plastic recycling s.r.o., která je 100% dceřinou společností SPUR a.s., se bude se svými bezmála 30 zaměstnanci zaměřovat na úplnou recyklaci plastů jak z komunálního, tak postindustriálního odpadu. Tento výrobní program je pro skupinu podniků SPUR cestou k naplnění ambice úplné výrobkové cirkularity.

 

Firma JELÍNEK – TRADING spol. s r.o. bude pokračovat v činnosti v obou zbývajících provozech ve Zlíně a ve Vrbně pod Pradědem. Nadále se bude zabývat zastupováním zahraničních firem a vstřikováním plastových výrobků.

 

Společnost SPUR plastic recycling s.r.o., IČ: 19957645, se sídlem třída Tomáše Bati 299, 763 02 Zlín, naváže na Vaši dosavadní spolupráci se společností JELÍNEK – TRADING spol. s r.o. v oblasti recyklace plastů.

 

Pro obchodní a strategické informace se nadále obracejte na pana Jakuba Pospíšila, nově ředitele provozu SPUR plastic recycling s.r.o., tel.: +420 725 534 191, e-mail: jakub.pospisil@spur-recycling.cz. Původní tým pracovníků z Křelova přechází pod společnost SPUR plastic recycling a je Vám dále plně k dispozici.

 

JELÍNEK – TRADING spol. s r.o.  Vám děkuje za dosavadní spolupráci a SPUR plastic recycling s.r.o. se těší na další obchodní spolupráci a rozvoj vzájemných vztahů.

 

 

 

 

Otto Jelínek                                                                             Tomáš Dudák

JELÍNEK – TRADING spol. s r.o.                                           SPUR plastic recycling s.r.o.“